متد آموزشی موسسه زبان تمدن


متد آموزشی موسسه زبان تمدن

متد آموزشی موسسه زبان تمدن:

تمرکز مدرسین و مدیریت آموزشگاه زبان تمدن بر آموزش صحیح و اصولی مهارت های اصلی و کاربردی زبان های خارجی در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت است. لذا در این راستا با به خدمت گرفتن جدیدترین تجهیزات، همکاری با برترین مدرسین حوزه آموزش زبان و همچنین بهره گیری از برنامه آموزشی دقیق و منعطف موفق به کسب نتایج عالی و پرورش فراگیرانی بوده و هستیم که باعث افتخار و مباهات این مرکز هستند.


آموزش زبان به خردسالان
بیشتر بخوانید:
بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی در کودکان!
یادگیری زبان انگلیسی: پانزده نکته کاربردی و مهم
https://www.ox.ac.uk/

سوالی که ذهن برخی از والدین و حتی همکاران ما را به خود مشغول کرده این است "که روش آموزشی آموزشگاه زبان تمدن چیست؟" که زبان آموزان پرورش یافته در این مرکز آموزشی در هنگام فارغ التحصیلی از نظر دانش زبان (چهار مهارت اصلی) حتی بر بسیاری از مدرسان مراکز دیگر برتری دارند.

بدون شک یکی از مهمترین نکاتی که می توان به آن اشاره کرد توانایی و تلاش فراگیرانی است که در موسسه زبان تمدن مشغول تحصیل هستند.


متد جدید آموزش زبان

خوشبختانه سابقه درخشان موسسه زبان تمدن باعث این امر شده تافراگیران و دانش آموزان نمونه مدارس که به دنبال یک مرکز عالی آموزشی برای یادگیری زبان های خارجه هستند، به این موسسه مراجعه کرده و در کلاس های موسسه زبان تمدن شرکت کنند.

وجود دانش آموزان پرتلاش در کلاس های درس به عنوان گروه های هادی می تواند سرعت و کیفیت آموزش را به شدت افزایش دهد، در واقع گروه های هادی، گروه های از دانش آموزان هستند که به یادگیری مطالب درسی علاقه نشان داده و در تمامی فعالیت های کلاسی شرکت کرده و باعث بوجود آمدن حس رقابت و ایجاد شرایط مناسب برای یادگیری بهتر دیگر دانش آموزان می شوند.


روش جدید آموزش زبان

پس مدرسین موسسه زبان تمدن در ابتدای هر ترم (مخصوصا ترم های ابتدایی) در کلاس به دنبال گروه های هادی می گردند تا با دادن مسولیت به آنها شرایطی را فراهم آورند تا دیگر دانش آموزان نیز در فعالیت های کلاسی شرکت کنند.

سوالی که شاید در اینجا برای والدین پیش آید این است که "اگر کلاسی فاقد دانش آموزان گروه هادی باشد چه اتفاقی در آن کلاس رخ خواهد داد؟"در اینجاست که مدرسین موسسه زبان تمدن به عنوان بهترین آموزشگاه زبان کرج و فردیس از دانش خود که ریشه در تجربه و تحصیلات آنها دارد بهره می گیرند و تلاش می کنند در کلاس درس یک گروه هادی بوجود آورند که این امر نیاز به تجربه، مهارت و همچنین دانش در زمینه کنترل کلاس درس داردیکی دیگر از مزایایی آموزشگاه زبان تمدن داشتن همکارانی از اقصا نقاط جهان است که به صورت پیوسته با آنها در ارتباط هستیم و به روزترین متدها و تکنولوژی ها در حوز آموزش را به واسطه داشتن ارتباط مستمر با ایشان به کار میگیریم که این امر موجب بالا بودن راندمان آموزشی و تضمین کیفیت آموزش در موسسه زبان تمدن است


متد آموزش زبان

بدون شک فراهم آوردن شرایط مناسب و دلچسب در محیط آموزشی برای زبان آموزان می تواند باعث رشد بهتر آنها شده و فرایند یادگیری را در زبان آموزان تسریع کند ما در آموزشگاه زبان تمدن با ایجاد شرایط مناسب و ترتیب دادن اردوهای تفریحی و آموزشی تلاش می کنیم تا این حس را در فراگیران تقویت کنیم که آنها برای ما مهم هستند و موسسه زبان تمدن برای یادگیری بهتر آنها نهایت تلاش خود را به کار می گیرد.


در انتها می توانید بخش بسیار کوچکی از تلاش های زبان آموزان و مدرسان موسسه زبان تمدن را در بخش ویدیوهای زبان آموزان مشاهده کنید


برای دیدن ویدیوهای زبان آموزان موسسه زبان تمدن